Diákjaink gondolatai

Jó hangulatú órák, felkészült tanárok, kiváló oktatás jellemző a nyelviskolára. A segítségükkel szereztem meg előbb a közép-, majd a felsőfokú angol nyelvvizsgámat. Mindenkinek csak ajánlani tudom. – Szőke Gergő

 

“8. osztályosok vagyunk és a középfokú nyelvvizsgára készülünk. Szuper a felkészítés, a környezet, a tanár hozzáállása, imádunk idejárni.”

“Jó hangulatú, kellemes órák, magas szakmai színvonal. Csak ajánlani tudom!” – Szepesi Fruzsina

“Körülbelül 8 éve tanulok angolul, de sokkal többet tanultam, okosodtam az Oxford Nyelviskolában az elmúlt fél évben, mint eddigi máshol folytatott tanulmányaim során. Emellett a tanárok is nagyon kedvesek, segítőkészek.” – Végh Bertold

“Kellemes, családias hangulatú órákon lehet tanulni, így élvezetes a tanulás számomra. A tanárok nagyon kedvesek és készségesek. A felmerülő kérdésimre mindig pontos válaszokat kapok. Mindenkinek ajánlom!” – Ferenczné Varga Gabriella

“Én azért szeretek ide járni, mert színvonalas az oktatás, jó hangulatúak az órák és nagyon barátságosak az emberek.” – Földvári Nóra

“Az Oxford Nyelvsuliba élvezet járni, sok jó élményem van az órákról.” – Csizmadia Csenge

“Azért szeretjük az Oxford School Nyelviskolát, mert itt tényleg megtanultuk használni a nyelvet, helyben nyelvvizsgázhatunk, jók a tanárok, a hangulat és a társaság is. Az egész család idejár.” – Polgár Szabó Krisztina és Erzsébet, Dr. Dalmadi Éva 

“Kis korunkban kezdtük itt az angolt és 14 évesen már középfokú nyelvvizsgát tettünk.” – Berta Vivien,Nagy Veronika